מחיר תפילין

מחיר תפילין משובחות

לעיתים קרובות מחיר תפילין מעסיק אנשים המבקשים לרכשן עבור עצמם או עבור צאצאיהם. חשוב לדעת שקיימים סוגים שונים של תפילין הנבדלות זו מזו במחירן שנקבע בעיקר בהתאם להידור כשרות וכמובן לאיכות. אנו ב – "תפילין חברון" גאים להעמיד לרשות לקוחותינו מהארץ ומחו"ל תפילין מוקפדות ברמת הגימור הגבוהה ביותר, ולאפשר להם לעשות זאת במחירים הוגנים עם משלוח חינם.

מה קובע את מחיר התפילין?

ישנם מספר היבטים המשפיעים על מחיר תפילין כאשר כל בית מלאכה או מפעל קובע את העלויות בהתאם למוניטין שלו, למוצריו ולשיקוליו המסוימים. יחד עם זאת, הגורמים המשפיעים ביותר הם כאמור הידור הכשרות והאיכות. התפילין שלנו מיוצרות בהליך מוקפד ורב שלבים המפוקח לכל אורכו על ידי הגאון הרב דב ליאור שליט"א, שהינו רבה של קרית ארבע – חברון. לאורך השנים זכינו לא רק להמלצות חמות על ידי רבנים חשובים אלא שרבים מהם גם בחרו לרכוש את התפילין מאיתנו, ביניהם הרב יהודה עמיחי שליט"א שהינו ראש מכון התורה והארץ, הרב שלום אילוז שליט"א שהינו ראש כולל ישיבת ניר, ואחרים.

איכות וגימור ללא פשרות

כאמור, גורם נוסף שמשפיע על מחיר תפילין הוא איכותן, ובנושא זה איננו מתפשרים על קוצו של יוד. כך למשל, בניגוד לרצועות הפשוטות שניתן למצוא בשוק אנו מקפידים על רצועות מעור עגלים משובח המוכנות בעבודת יד ונצבעות בצבע עמיד ביותר. כמו כן, את הפרשיות כותבים סופרי סת"ם ותיקים ומנוסים המתגוררים ליד מערת המכפלה ועושים את מלאכתם ברוב הידור, ובהקפדה דקדקנית על התגים והאותיות בהתאם להלכה. ובאשר לבתי התפילין, ניתן להכינם מעור של בהמה דקה או גסה, כאשר עור של בהמה דקה הינו זול יותר ופחות עמיד. לעומת זאת, התפילין שאנו מכינים עשויים מעור בהמה גסה העובר תהליך ארוך של עיבוד (שטיפה, השרייה, ייבוש, כבישה, יישור, שיוף, ועוד). מדובר במוצר בעל עמידות גבוהה מאוד ובעל הידור רב המחזיק לאורך זמן ואף ניתן לתיקון במקרה של פגיעה.

לפרטים נוספים על מחיר תפילין ולביצוע הזמנות היכנסו למוצר המבוקש באתר. לשיחה עם נציגינו התקשרו כעת לטלפון 1-800-300-120.