מכירת תפילין

מכירת תפילין מהודרות ומוקפדות

מאז שנת 1993 אנו ב- "תפילין חברון" אמונים על מלאכת הקודש של ייצור תפילין ברמת ההידור הגבוהה ביותר. התפילין נכתבות על ידי סופרי בת"ם יראיי שמיים הדרים בסמוך למערת המכפלה, ואילו הצוות המקצועי שלנו דואג להכנת בתי תפילין בגימור איכותי ומוקפד. אכן, טיב התפילין שאנו מייצרים באהבה גדולה רכש לעצמו מוניטין מצוין ולא מעט רבנים גדולים בישראל רכשו לעצמם ולילדיהם את מלאכת ידינו.

תהליך אישי ומקצועי

מכירת תפילין היא התמחותנו המרכזית כבר כמעט יובל שנים, במהלכן ליווינו בתהליך אישי אלפי לקוחות מרוצים. אנו רואים בעבודתנו מלאכה אישית המיועדת עבור הלקוח ולכן מזמינים אותו לקחת חלק בעשייה, למשל בבחירת סופר הסת"ם שיכתוב את הפרשיות, צפייה בהכנתן והשתתפות בהכנסתן לבתי התפילין. חשוב לציין כי בתי התפילין שלנו עשויים מעור איכותי של בהמות גסות בלבד, המצטיין בעמידות ארוכת שנים. הכנתם נעשית במרב ההקפדה וההידור כך שהתוצאה היא בית מדויק ומרובע בלא שפשוף של הדפנות או בחיבוריהן, וללא עיוותים. כמו כן, הרצועות עשויות מעור משובח של עגלים, המאופיין בגמישות רבה, עמידות וחוזק. הרצועות מיוצרות במידות הולמות להלכה בעבודת יד, ונצבעות בצבע שחור מעולה המחזיק לשנים רבות.

תהליך ייצור מוקפד ומדוקדק

הליך ייצור התפילין ב- "תפילין חברון" נשען על עשרה שלבים נבדלים. תחילה אנו שוטפים בחביות ענק את יריעות העור שישמשו להכנת התפילין, ולאחר שהן מושרות לשבועיים בסיד אנו מחליקים וחותכים את העור לצורת תפילין של יד ולצורת תפילין של ראש. בשלב השני נמשך העור ליצירת חללים עבור בתי התפילין, ולאחר ניקיון הם מיובשים לחודש לערך כדי לקבל עור יציב וחלק. בשלב השלישי עובר העור כבישה במכבש כבד וחזק כי ליישר את הצורה לריבוע. בהמשך מיובשים ומחודדים התפילין עם מכשיר כרסום כדי ליצור ריבוע מושלם, ונעשה חריץ/מעבר בין הרצועות. בשלב הבא אנו מושכים ומבליטים את האות שי"ן מתוך העור (בתפילין של ראש), ובהמשך הבית נמדד ומיושר לצורת ריבוע מדויק כמו גם התיתורא. לאחר מכן מנקבים 12 חורים בחלק התחתון של הבית לתפירת התפילין, ובהמשך משייפים את הבתים וצובעים אותם בשחור, כאשר על תהליך זה חוזרים עד לקבלת צבע בוהק ואחיד. כעת אנו מגיעים לשלב של הכנסת פרשיות התפילין אל תוך הבית וסגירתן, תפירת התיתורא, אטימת הבתים וצביעה נוספת של התיתורא. בשלב האחרון קושרים את הרצועות לתפילין ואת קשרי התפילין.

להזמנת תפילין פשוט הוסיפו את המוצר המבוקש לעגלת הקניות שלכם, והזמינו און ליין. לפרטים נוספים ולהזמנות טלפוניות התקשרו אלינו ב- 1-800-300-120.