תיק תפילין קטיפה

תיק תפילין קטן, שימושי ומכובד

חשוב לכם לשמור על התפילין שלכם? מבקשים תיק תפילין קטן, שימושי ומכובד? בחברת תפילין חברון מציעים מבחר איכותי של תיקי תפילין איכותיים בשלל דגמים וחומרים, כגון תיק תפילין קטיפה מרשים ויוקרתי, תיק תפילין מעוטר ומושקע בעבודת יד קפדנית, ועד לתיק תפילין קשיח קומפקטי ועמיד. את התיקים תוכלו להזמין ישירות מאתר החברה ולקבלם לכל כתובת בארץ.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

בחירה נכונה של תיק תפילין

תיקי תפילין מוצעים על ידינו במגוון סוגים ודגמים, ממנו כל אחד יכול לאתר תיק המתאים לצרכיו. בכדי לבחור תיק תפילין מתאים יש להכיר את האפשרויות הבאות:

תיק תפילין קטיפה

  • תיק בד- תיקי בד מספקים מענה אסטטי ומכובד לשמירה על התפילין. לרוב הם מוצעים כסט עבור התפילין ועבור הטלית, כאשר רבים מהם מיוצרים בעבודת יד מוקפדת. כמו כן תיקי יד מוצעים בשלל צבעים, עיטורים, פסוקים ומילים וסוגי בדים, כמו תיק תפילין מקטיפה. מדובר בתיקים קלי משקל ונוחים לנשיאה עם עיצוב מרשים ומכובד, שניתן לשאת אותם ביד או בתוך תיק ומזוודה.
  • תיקים קשיחים- ניתן גם למצוא תיקי תפילין קטנים וקשיחים כמו תיקי תפידנית, המספקים הגנה מלאה לתפילין מפני רטיבות, חבלות, נפילות וכדומה. תיקים אלו כוללים גם רצועות נסיעה והם מספקים מענה יעיל למי משרבה בנסיעות, לחיילים, למי שיוצא לטיולים ארוכים ברגל או ברכב שטח, לקמפינג, ועוד. תיקים קשיחים רבים מוצעים עם חלוקה פנימית מודולארית המספקת תא נפרד לכל חלקי התפילין לצד תא מיוחד גם לטלית.
  • התאמה אישית- לא אחת ניתן לבחור בתיק לתפילין בהתאמה אישית עם פסוקים והקדשות לבחירת הלקוח.
  • מחירים-  יש לדעת כי תיקי תפילין מוצעים בקשת רחבה של מחירים, מתיקים פשוטים ויחסית זולים, תיקי איכות ועד לתיקים יוקרתיים בעבודת יד. לכן בעת בחירת תיק עבור תפילין יש לקחת בחשבון כמה כסף מוכנים להשקיע בו. יחד עם זאת חשוב שמחיר התיק לא יבוא על חשבון איכותו ויכולתו לספק מענה בטוח ונוח לנשיאת התפילין לטווח ארוך.

הזמנת תיק תפילין קטן

הזמנת תיק תפילין קטן ואיכותי מוצעת און ליין דרך האתר המתקדם והמאובטח שלנו. כמו כן להזמנת תיק קשיח ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בנושא הגיעו לחנות שלנו בעיר חברון או צרו קשר עם תפילין חברון בטלפון 1-800-300-120 או במייל mtefilinhebron@gmail.com.