• משפחת בן שמואל

 • משפחת הברמן

 • משפחת אוזלבו, גבעת שמואל

  ההדרכה שלך אתמול בתפילין חברון, לקבוצה לא קטנה, ומאוד מגוונת (מגיל 4 עד 74 :), היתה משכילה ומעניינת לכל טווח הגילאים, הועברה בסבלנות, ובאווירה נעימה תוך הקשבה ותשומת לב לכל אחד מהמשתתפים. טקס הכנסת הפרשיות, שהיה אינטימי, מרגש ומעשיר דעת, שאיפשר במקביל לילדים להתנסות לרשום בדיו ונוצה על קלף, ולמשש את המוצגים בתצוגה. שוב נתן מענה לכולנו. בשבילנו, שהגעה לחברון, זה כמעט כמו נסיעה לחו"ל, בעזרתך הצלחנו להפיק יום משכיל מרגש ומחבר בין ארץ ישראל, תורת ישראל ועם ישראל. ומה אם לא חיבור זה מקשר אותנו למצוות התפילין שגילעד יקבל על עצמו בקרוב. בטוחה אני שבזכות ההדרכה והטקס שהעברת חיבבת וייקרת את המצווה בעיניו לשנים רבות. תודה רבה ממשפחת אוז'לבו הגרעינית והמורחבת, גבעת שמואל

 • משפחת אופק

 • משפחת אללי

  לתפילין חברון, תודה רבה על הכנסת הפרשיות ועל החידון בסוף. נתן תוכן ומשמעות למעמד. מחכים לביקור בזמנו של הבן הקטן.

 • משפחת יחיאלי, אלון שבות

  לאנשי תפילין חברון! תודה על חוויה מרוממת ומעשירה. עבודתכם המקצועית ראויה לכל שבח והכל לשם שמים. עלו והצליחו! משפחת יחיאלי

 • משפחת רוזנבאום, עלי זהב

  כ"ב ניסן התשע"ז, איסרו חג פסח 18.04.17 לתפילין חברון היקרים! תודה רבה על הסיור והכנסת הפרשיות! תודה רבה על עבודתכם הרבה והמושקעת והאווירה היפה. היה כיף! איסרו חג פסח שמח, עלו והצליחו! משפחת רוזנבאום- נוה (החתן)

 • משפחת שפיר מרחב-עם

  לתפילין חברון תודה רבה על מעמד הכנסת הפרשיות לתפילין של בננו היקר מתניה. המעמד היה מרגש מלמד ומעניין. ההדרכה היתה מקצועית ונעימה. ובכלל השירות והארת הפנים שלכם כלפינו גורמת לנו לרצות להמשיך ולקנות מכם תפילין גם לבנים הבאים בתור.... תודה רבה משפחת שפיר מרחב-עם

 • גרשון מילצקי- קרני שומרון

  "הלייק" שלי מבוסס ויש לו "קבלות". לאחר תיאום מאוד ידידותי מול תפילין חברון, נהנינו -ארבע משפחות-, חצי יום של חוויה מכוננת וגם מתוכננת היטב. גם סיור מקיף ופרטני בעיר האבות וגם חווינו את הרגע שלשמו הגענו, הכנסת פרשיות לתפילין של אחד מנכדינו. שורה תחתונה: כל מילה נספת רק תקליש את האירוע שהיה מעל לציפיותינו שהיו בעלות רף גבוה למדיץ מומלץ בחום רב!!

 • גונן פלג

  בקיץ האחרון הייתי בחנות עם בני וביתי. המטרה הייתה לקנות תפילין וטלית לבני ומזוזות לבית. היחס היה מעולה ואישי. קיבלנו הסבר מעולה על סוגי תפילין ודרך ייצורם. המחירים היו מעולים והרגשתי שבעל העסק מאוד הוגן. בני מאוד התרגש מביקור בחברון ובחנות. בהצלחה! אתם עושים עבודת קודש.

 • משפחת רייזמן

  לתפילין חברון! תודה רבה על הבוקר הנפלא שהעברתם למשפחתינו לבר המצווה של נבו. ההדרכה הייתה מעולה ומחכימה ביותר ונהנינו מכל רגע. עלו והצליחו!

 • משפחת גוטמן, פתח תקווה

  לתפילין חברון היקרים! תודה רבה על סיור מעניין, אטרקטיבי וטוב אשר מסביר את היופי והקדושה שבמצוות התפילין המיוחדת. תודה לפינחס על ההסברים ומאור הפנים. שניפגש רק בשמחות!

 • משפחת רובין, מודיעין

  תודה רבה על החוויה המקסימה שהעברתם לנו! למדנו רבות על התפילין והכנתן. העשרתם לנו את הידע וחידשתם לנו דברים רבים!!! ממנו, משפחת רובין מודיעין

 • משפחת פקר, תלם

  הזמנו לבנינו תפילין בתפילין חברון. הגענו ברוב עם להסבר והדרכה על התפילין ונהנינו מכל רגע! קיבלנו הסבר מקצועי ובהיר, בשפה ברורה ובנחת ובסוף נהנינו מחידון מלמד ומהנה.תודה רבה ויישר כח!

 • הרב אהרון כהן שליט"א ומשפחתו

  רב היישוב יקיר, כ"ו אדר ב' תשע"ו

  ברוך ה' זכינו גם לקנות תפילין מהודרות ברמות הידור מאוד מאוד גבוהות, גם לחוות חיבור חוויתי למצווה של חינוך, של שמחה של הילדים. וגם להגיע לחברון ולחזק את ההתיישבות.אז אשריכם תפילין חברון שאתם זוכים לחבר את שלושת הדברים יחד, ואני קורא לכל מי שמחפש את החיבור הנפלא והקדוש הזה, לבוא להגיע לתפילין חברון.

 • משפחת אלעד, נתניה

  משפחת תפילין חברון היקרה!תודה רבה עבור חויה רוחנית, משמעותית, ריגשית חויה שאין שני לה יש בה חשיבות הן לימודית והן יצירתית. מאור הפנים, האירוח, הנועם, השלווה והיחס האישי של יהושע ופינחס היו מחממות לב. החכמנו מאופן הלימוד, מהסבלנות ובכלל מהלב והנשמה.שיהיו בשורות טובות, בעז"ה תרחיבו את המקום ויגיעו רבים לשמוע ללמוד וללמד!

 • משפחת ניצן

  ליהושע ולכל הצוותנהנו מאוד מהיום המושקע בתוכן ובחשיבה. התחלנו את היום בהסבר נרחב אודות התפילין,הבתים,והפרשיות לאחר מכן היה מעמד הכנסת הפרשיות באופן שריגש את כל משפחתנו. ולסיום זכינו לסיור למודי וערכי בחברון ע"י מדריך ממדרשת חברון. שתמשיכו לשמח ביום כזה עוד רבים וטובים. משפחת ניצן

 • גיל

  ,הייתי בהרבה הרצאות וסרטים על הכנת תפילין !אבל כזה דבר עדיין לא ראיתי... ההדרכה של גרשון היתה נהדרת הסרט שהכנתם היה מרשים, מעניין ומושקע מאוד. ניכר כי השקעתם מחשבה רבה ומאמצים גדולים לפיתוח .והרמת הפרויקט האדיר הזה .ראויה חברון להתברך במפעל חשוב זה .עלו והצליחו

 • משפ' אגלטל, קרית ארבע

  ר' יהושע שלום וברכה! רצינו להודות מעומק לב על חוויה מיוחדת במינה אותה עבר בננו נעם נ"י יחד עם חבריו במרכז המבקרים שלכם. הכנסת פרשיות התפילין לתוך הבתים יכולה להיות פעולה טכנית ותו לא, ויכולה להיות חוויה ואירוע מכונן בו הנער מתוודע באופן בלתי אמצעי לתהליך הכנסת הפרשיות ולתהליך ייצור התפילין, שילוו אותו משך כל חייו . התהליך כולו נעשה בצורה מאוד נעימה ובמאור פנים, וכמובן החידון האורקולי המדהים שהיווה חותם נפלא לכל האירוע. תודה רבה מעומק לב- משפ' אגלטל, קרית ארבע

 • אלעזר בן יעקב

  ר יהושע שלום. תודה על הביקור במרכז המבקרים בקרית ארבע. נהנו מאד מהביקור ומהתכנית כפי שעוצבה על ידך. הביקור במערת המכפלה עם נועה מהמדרשה כלל הסברים על ציוני האבות ועל המערה הכפולה בתחתית המבנה וכן הסיור ברח' השוהדה ובבית כנסת אברהם אבינו. הסיור במרכז המבקרים אצלכם ההסבר של גרשום על תהליך עיבוד עור הבהמה והכנת התפילין כולל הכנסת הפרשיות. סרט ההפעלה והחידון מוגשים בצורה מעניינת מאד. מי שהקשיב לנועה ולגרשום ידע את התשובות. ולבסוף הביקור ביקב והסיפורים המעניינים של היינן דוד. על הכל תודה ותבוא על הברכה.בברכה אלעזר בן יעקב

 • משפחת קליין

  מצוות תפילין זוהי מצווה שאנו נוהגים לקימה בכל יום, אך רבים מאיתנו לא מבינים כלל את משמעותה. לאחר תהליך רכישת התפילין והכנסת הפרשיות של בננו אסף נ"י אנו מרגישים שמצווה זו אננה עבורנו סתם עוד מצווה, אלא מצווה שמסייעת לחיבור שבננו לבין רבונו של עולםאשריכם שזכיתם לעסוק במצווה חשובה זו.

 • משפחת טפר

  משפחת טפרבס"ד, שבט התשע"א לכבוד הר' יהושע שני- תפילין חברוןרצינו להודות לכם על החוויה הנפלאה של הכנסת הפרשיות לתפילין של בננו. חוויה זו אפשרה לנו לראות את התפילין מבפנים תרתי משמע. ברור לנו שמהיום הנחת התפילין תהיה בעלת משמעות גדולה יותר בעקבות ההסברים הנפלאיםתודה רבה על שחיברתם אותנו למצות התפילין.בברכהמשפחת טפר שערי תקווה

 • חטיבת הביניים התורנית יתק"א

  בס"דאדר א' תשע"דלכבוד מר יהושע שני.שלום וברכה!תלמידי כיתות ז' של חטיבת הביניים התורנית יתק"א, וצוות הרמי"ם מודים מקרב-לב על הזכות שנפלה בחלקנו להשתתף בפעילות מהנה וחווייתית ב"תפילין חברון".למדנו רבות בפעילות זו על דרך ייצור התפילין, הכנת הקולומוס, הדיו ועוד. והכל בצורה ברורה ומוחשית מלווה בחידון מרשים ומלא הנאה. אין ספק שפעילות ערכית זו שעברו התלמידים לרגל שנת בר המצווה שלהם תשאיר רושם לאורך שנים רבות והיא מאוד משמעותית בבניית קומתם הרוחנית.המשיכו בעשייה מבורכת זו במשך שנים רבות, ותזכו בע"ה, לעוד תלמידים רבים מכל רחבי הארץ שיעברו את החוויה המדהימה שאנחנו עברנו אצלכם.שוב תודה רבה על הכל!הרב מנחם סעדיה,צוות הרמי"ם וכמובן...התלמידים.

 • תלמידי ישיבת ההסדר ירוחם

  בס"דהיום יום ה', כ"ט בשבט תשע"דחווית תלמידים מישיבת ההסדר ירוחםאני כותב את התרשמותי בסיור ב"תפילין חברון" בשם הרמי"ם והחברים שסיירו איתי.הסיור היה מאוד מלמד. למרות שאנו תלמידי הסדר, למדנו במהלך הסיור הלכות רבות, שלא הייתה לנו הזדמנות ללמוד במהלך חיינו.העברת המידע הייתה מאוד מובנת ומעניינת. למדנו רבות על ענייני התפילין וחברון עיר הקודש.משחק השאלות לימד אותנו רבות והיה מאתגר בצורה מעולה.תודה רבה לכם על כל עבודת הקודש שלכם.תמשיכו כך!אשריכם!

 • הרב עמיאל שטרנברג שליט"א

  ראש ישיבת הר המור

 • הרב יהודה פליקס

  מייסד מכללת אורות, ראש מנהל החינוך במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא לשעבר

 • הרב ישראל רוזן זצ"ל

  ראש מכון צומת, ערב יוה"כ התשע"ז

  שמחנו מאוד לבקר במקום יחד עם נכד שבקרוב מגיע לגיל בר מצווה. למדנו את כל תהליך הכנת התפילין, הכתיבה וכל הכרוך בכך. ובאמת מדובר במצווה חביבה מאוד, מצווה שמיוחדת לעם ישראל, כפי שנאמר על תפילין של ראש: "ויראו ממך". אנו מאחלים לכל העוסקים במלאכה זו שיעלו ויצליחו יחד עם כל תושבי חברון. ובעז"ה נעשה ונצליח!

 • הרב אהרון כהן שליט"א ומשפחתו

  רב היישוב יקיר, כ"ו אדר ב' תשע"ו

  ברוך ה' זכינו גם לקנות תפילין מהודרות ברמות הידור מאוד מאוד גבוהות, גם לחוות חיבור חוויתי למצווה של חינוך, של שמחה של הילדים. וגם להגיע לחברון ולחזק את ההתיישבות.אז אשריכם תפילין חברון שאתם זוכים לחבר את שלושת הדברים יחד, ואני קורא לכל מי שמחפש את החיבור הנפלא והקדוש הזה, לבוא להגיע לתפילין חברון.

 • הרב הגאון משה בן אבו שליט"א

  רב שכונת גילה

  מאשר בזה שאני מכיר אישית שנים רבות את הרב הנכבד הרב יהושע שני.... ועלה בידו רעיון טהור ונשגב להקים את המפעל הקדוש, אני מכיר חלק מהסופרים תושבי חברון המספקים לו את הפרשיות סופרים יראי שמים ומומחים במלאכת עבודת הסת"ם.

 • הרב הגאון הרב צפניה דרורי שליט"א

  רב העיר קרית-שמונה וראש ישיבת ההסדר

  הריני ממליץ על תפילין חברון, העשויות בהידור רב בעיר האבות, תחת השגחתו של הגאון ידי"נ הרב ליאור שליט"א. ידוע כי הסופרים חוזרים ומתייצבים לפני הרב ליאור שליט"א, המזרז אותם לכתיבה מהודרת בהקפדה יתירה. בתוך תפילין מהודרות, לא נכנסות פרשיות שהרב ליאור שליט"א לא מכיר אישית את יראתם של הכותבים. במפעל מיוצרים גם תפילין מהודרות מעור בהמה דקה, וכשרותן והידורן כמעשה תפילין המהודרות, כמקובל בירושלים מדור ודור. בראש עושי המלאכה עומד ירא שמיים מרבים, המנהל ר' יהושע שני הי"ו, איש

 • הרב הגאון הרב שמואל אליהו שליט"א

  רב עיה"ק צפת

  קבלו נא רגשי תודתי על ההזדמנות להפגש עמכם ועם מפעלכם הנהדר "תפילין חברון", שמוציא מתחת ידו תפילין מהודרות בתכלית ההידור. שמחתי ורחב ליבי בראותי את העשייה המבורכת, המניחה בסיס נוסף לבניינה לקדושתה של קרית ארבע חברון, עיר אבותינו זיע"א. הנני מברך אתכם כי תזכו להמשיך בשליחותכם הקדושה, לסייע בידי אחינו בני ישראל להדר במצוות תפילין, ולפאר את שם חברון, עיר המחברת אבות ובנים יחד בקשר של קדושה, אורה ושמחה של מצווה.

 • הרב הגאון הרב דב ליאור שליט"א

  רב קרית ארבע-חברון

  הריני לאשר בזה שמפעל "תפילין חברון" בניהולם של ר'יהושע שני ור' גרשם שטיינמץ, עומד תחת השגחתי, עם צוות סופרים מומחים ויראי שמיים, והתפילין והבתים כשרים ומהודרים לספרדים ואשכנזים, כל אחד לפי בחירתו.