אודות

בחברון עיר האבות, לאור קדושתה המיוחדת של מערת המכפלה והאבות, חברו יחד סופרי סת"ם יראי שמיים עם צוות מקצועי מוביל בתחום התפילין, והקימו את מפעל 'תפילין חברון'.

הידור מצווה בקדושה

מצוות הנחת התפילין היא מהמצוות החשובות המלוות כל יהודי החל מגיל בר המצווה. בתפילין חברון כותבים את הפרשיות סופרי סת"ם יראי שמיים היושבים בעיר האבות סמוך למערת המכפלה ומתבשמים מקדושתה.

בתי התפילין נעשים בגימור מוקפד ואיכותי, ובמיטב ההידורים.כל תהליך הכנת התפילין מפוקח ע"י הגאון הרב דב ליאור שליט"א, רב קרית ארבע- חברון.
כשאתה רוכש תפילין מ'תפילין חברון' אתה יכול להיות בטוח שרכשת את הטוב ביותר.

איכות ומקצועיות

צוות 'תפילין חברון' עוסק מאז שנת 1993 בתחום ייצור התפילין במקצועיות בלתי מתפשרת. הוותק והניסיון הרב זיכו את תפילין חברון באלפי לקוחות מרוצים המעידים על תפילין מהודרות בגימור מוקפד ואיכותי. לקוחות 'תפילין חברון' שבים ורוכשים גם לבניהם ולנכדיהם תפילין מהודרות מעיר האבות.

יחס אישי

ב'תפילין חברון' סופרי סת"ם לא כותבים תפילין סתם. אנו עוסקים במלאכת הכנת התפילין שלך. הצוות כולו רואה בך, הסב, האב או נער בר המצווה, שותף בתהליך הכנתן. לכן נשמח להזמין אותך להשתתף בהכנסת הפרשיות לבתי התפילין שלך ולצפות במלאכת עשייתן. כמו כן תוכל לבחור את סופר הסת"ם שיכתוב את פרשיות התפילין שלך.

שירות ללקוח

צוות 'תפילין חברון' ישמח להעניק לך את השירות הטוב ביותר. אנו מאפשרים פריסת תשלומים נוחה, וכן מעניקים ללקוח אחריות על התפילין שרכש וצילום של הפרשיות. בנוסף ניתן לשלוח אלינו תפילין לבדיקה ולקבל תמורתן תפילין חלופיות. סופרי הסת"ם ושאר צוות תפילין חברון ישמחו לענות לכם על כל שאלה בנוגע למצוות התפילין או לתהליך הכנתן.

העובר לעשייתן

רבנים שונים נוהגים לתת המלצתם למפעלים שונים העוסקים בייצור התפילין,אולם אין המלצה חזקה כרכישת תפילין בפועל המוכיחה מעל לכל כי אלו הן התפילין המהודרות ביותר.
רבנים חשובים רכשו להם או לצאצאיהם תפילין מ'תפילין חברון'. ביניהם: הרה"ג דב ליאור שליט"א – רב קרית ארבע-חברון, הרב יהודה עמיחי שליט"א – ראש מכון התורה והארץ, הרב מישאל רובין שליט"א– רב בישיבת שבי חברון, הרב שלום אילוז שליט"א– ראש כולל ישיבת ניר, הרב בני קלמנזון שליט"א– ראש ישיבת עתניאל, הרב יוסף הורוביץ שליט"א– רב בישיבות הר המור ומצפה רמון, הרב חיים זלינגר שליט"א – ראש אולפנת קרית ארבע
ברכישת תפילין חשוב יותר מכל התקשרות עם יצרן יר"ש, אמין ומקצועי, אשר תוכלו להיות בטוחים כי התפילין שרכשתם ממנו הן המהודרות והאיכותיות ביותר. בדיוק לשם כך הקמנו את 'תפילין חברון'. אנו מתחייבים להעמיד לרשותכם את ניסיוננו העשיר, ואת מיטב סופרי הסת"ם והצוות המקצועי.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

יהושע שני- מנהל ראשי.
ר' עמרם אוחיון- אחראי לשכת הגהה ורכז סופרי הסת"ם.
פינחס דל- משווק ומנהל מרכז המבקרים.