אודות

בקרית ארבע חברון עיר האבות, לאור קדושתה המיוחדת של מערת המכפלה והאבות, חברו יחד סופרי סת"ם יראי שמיים עם צוות מקצועי מוביל בתחום התפילין, והקימו את מפעל 'תפילין חברון'.

הידור מצווה בקדושה

מצוות הנחת התפילין היא מהמצוות החשובות המלוות כל יהודי החל מגיל בר המצווה. בתפילין חברון כותבים את הפרשיות סופרי סת”ם יראי שמיים היושבים בעיר האבות סמוך למערת המכפלה ומתבשמים מקדושתה.

בתי התפילין נעשים בגימור מוקפד ואיכותי, ובמיטב ההידורים. כל תהליך הכנת התפילין מפוקח ע”י הגאון הרב דב ליאור שליט”א, רב קרית ארבע- חברון.

איכות ומקצועיות

צוות ‘תפילין חברון’ עוסק מאז שנת 1993 בתחום ייצור התפילין במקצועיות בלתי מתפשרת. הוותק והניסיון בתחום הייצור יחד עם הותק הרב של סופרי הסת”ם זיכו את תפילין חברון באלפי לקוחות מרוצים המעידים על תפילין מהודרות בגימור מוקפד ואיכותי. לקוחות ‘תפילין חברון’ שבים ורוכשים גם לבניהם ולנכדיהם תפילין מהודרות מעיר האבות.

שירות ללקוח ויחס אישי

צוות ‘תפילין חברון’ ישמח להעניק לך את השירות הטוב ביותר. אנו מאפשרים פריסת תשלומים נוחה, וכן מעניקים ללקוח אחריות על התפילין שרכש וצילום של הפרשיות. בנוסף ניתן לשלוח אלינו תפילין לבדיקה ולקבל תמורתן תפילין חלופיות. סופרי הסת”ם ושאר צוות תפילין חברון ישמחו לענות לכם על כל שאלה בנוגע למצוות התפילין או לתהליך הכנתן.

העובר לעשייתן

רבנים שונים נוהגים לתת המלצתם למפעלים שונים העוסקים בייצור התפילין,אולם אין המלצה חזקה כרכישת תפילין בפועל המוכיחה מעל לכל כי אלו הן התפילין המהודרות ביותר.
רבנים חשובים רכשו להם או לצאצאיהם תפילין מ’תפילין חברון’. ביניהם: הרה”ג דב ליאור שליט”א – רב קרית ארבע-חברון, הרה”ג שמואל אליהו שליט”א, רבה של עיה”ק צפת, הרב יהודה עמיחי שליט”א – ראש מכון התורה והארץ, הרב מישאל רובין שליט”א– רב בישיבת שבי חברון, הרב שלום אילוז שליט”א– ראש כולל ישיבת ניר, הרב בני קלמנזון שליט”א– ראש ישיבת עתניאל, הרב יוסף הורוביץ שליט”א– רב בישיבות הר המור ומצפה רמון, הרב חיים זלינגר שליט”א – ראש אולפנת קרית ארבע

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

ר’ יהושע שני- מייסד ומנהל
הרב עמרם אוחיון- מנהל לשכת הגהה ומחלקת סופרי הסת”ם.
פינחס דל- סופר סת”ם ומנהל תוכן, הזמנות ומרכז המבקרים.
אורי ישובייב- סמנכ”ל תפעולי

בקרו בחנות הסת"ם

תפילין, מזוזות, ספרי תורה ומגילות

חוגגים בר מצווה?

מוזמנים לחוויה בלתי נשכחת